Gala Stypendialna Marszałka Województwa Podlaskiego.

Gala Stypendialna Marszałka Województwa Podlaskiego w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania Kultury i opieki nad zabytkami 2020 r.

Dziękuję:Marszałkowi Województwa Podlaskiego, Sejmikowi Województwa oraz Zarządowi Województwa Podlaskiego za docenienie mojego zaangażowania w kierunku umuzykalniania niemowląt i małych dzieci.

Dziękuję: Komisji Stypendialnej za wysokie oceny projektu i znalezienie się wśród niezwykłych 7 laureatów stypendiów półrocznych z całego województwa podlaskiego.

Dziękuję: Za dodatkowe wyróżnienie przez Starostwo Powiatowe w Łomży dla Twórców z terenu ziemii łomżyńskiej.

Dziękuję: Mojej cudownej rodzinie za wsparcie i pomoc w realizacji moich zamysłów, mężu – za dobry team logistyczny, Dominik – za inspiracje, niczym niezakłóconą ocenę moich kompozycji oraz nieustającą inspirację twórczą.

Dziękuję:Wszystkim ludziom przychylnym moim działaniom – dajecie mi to odczuć!

Dziękuję:

Wam rodzicom za zaufanie, zaangażowanie i podjęcie decyzji o rozwoju Waszych Dzieci ze mną – z każdym spotkaniem razem mamy ogromną satysfakcję i radość przyglądać się jak pięknie rozwijają się nasze Dzieci.

Moim zadaniem i już misją jest dawać Wam jak największą wartość – ta nagroda stwarza nowe możliwości, poszerza horyzonty i spowoduje, że w Wasze ręce i GŁOSY oddam efekt pracy twórczej dedykowany niemowlętom i małym dzieciom. Przyczyni się do jeszcze większego umocnienia wartości jakie niosą za sobą zajęcia. O to nam chodzi.

Życzę Nam wszystkim pięknego tygodnia i DO ZOBACZENIA

P.S. Będę informować o postępach projektu ?

WIĘCEJ INFORMACJI

WROTA PODLASIA